LAJME
VR

Si të përgatisni drithëra për mëngjes?

dhjetor 08, 2022
Si të përgatisni drithëra për mëngjes?
Çfarë është pajisja corn flakes?

Corn flakes janë një lloj mëngjesi me vlera të larta ushqyese. Ai shërben gjithmonë si drithëra mëngjesi të përzier me qumësht kafeje. Por mund të jetë edhe një lloj ushqimi për kohën e lirë. Kjo makinë është shumë automatike dhe e lehtë për t'u përdorur. Thjesht duke ndryshuar kokrrat ose duke zgjedhur procesin e përshtatshëm të prodhimit, mund të disponohen drithëra mëngjesi në forma të ndryshme si unazë, top, flake, yll, shkronja etj.


Lënda e parë:

Gris misri (pluhur), miell gruri, miell orizi, miell tërshërë, ushqime të tjera drithëra.

Rrjedha e punës

 

Mostrat


Profili i Kompanisë

Jinan Chenyang bashkë teknologjisë., LTD. Është një kërkim dhe zhvillim i makinerive për ushqimin e qenve, prodhim për biznesin kryesor të ndërmarrjes, kryesisht përfshin: linjën e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake, linjën e prodhimit për ushqimin e qenve të vegjël, linjën e prodhimit të ushqimit për mace, ushqimin e vogël dekorativ për peshqit, linjën e prodhimit të ushqimit ujor, për qentë e mëdhenj linja e prodhimit të ushqimit. 


 


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip