• <p>Emri</p>

  Emri

  Anna

 • <p>WhatsApp</p>

  WhatsApp

  +86 17686865809

 • <p>Adresë</p>

  Adresë

  Dhoma 218-05-02, Ndërtesa Perëndimore, Nr. 7617, Rruga e Aeroportit, Zona e teknologjisë së lartë, qyteti Jinan, Provinca Shandong

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip