• Një prodhues profesionist i<br/>makineri ushqimore për snack & makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
  Themeluar në vitin 2005
  Një prodhues profesionist i
  makineri ushqimore për snack & makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
 • MËSO MË SHUMË
 • Një prodhues profesionist i<br/>makineri ushqimore për snack & makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
  Themeluar në vitin 2005
  Një prodhues profesionist i
  makineri ushqimore për snack & makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
  LEXO MË SHUMË
 • Një prodhues profesionist i<br/>makineri ushqimore për snack & makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
  Themeluar në vitin 2005
  Një prodhues profesionist i
  makineri ushqimore për snack & makineri për ushqimin e kafshëve shtëpiake.
  LEXO MË SHUMË

PRODUKTET TONA

Qendra e Produkteve të Makinerisë

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. 

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip